گردشگری

بررسی و ساماندهی ورودی منطقه گردشگری بند دره بیرجند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی در جلسه بررسی و ساماندهی ورودی منطقه گردشگری بند دره بیرجند گفت: انتظار ما از دستگاه‌های اجرایی این است که با مدیریت و تعامل بیشتر ورودی بند دره ساماندهی شود.
به‌گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، علیرضا عباس‌زاده در این جلسه که با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، فرماندار، شهردار، و جمعی از مسئولین روز چهارشنبه 31 خردادماه 1402 برگزار شد، بیان کرد: توسعه فضاهای رفاهی و تفریحی در سطح استان و به‌ویژه شهر بیرجند به‌عنوان مرکز استان ضروری است و با توجه به گرمی هوا استقبال مردم از منطقه گردشگری بیرجند بسیار زیاد است و باید این منطقه ساماندهی شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی افزود: رفع مشکلات موجود و توسعه خدمات و فضاهای رفاهی تفرجگاه بند دره، نیاز به کار کارشناسی دارد و باید کانکس‌ها و دست‌فروش‌ها با دادن مهلت مشخص، با توجه به مشکلات حقوقی، اجتماعی و بهداشتی ساماندهی شوند.
در این جلسه بعد از ارائه نقطه‌نظرها و پیشنهادهای حاضرین در جلسه مقرر شد، در جلسه‌ای با بررسی دقیق نقشه‌های منطقه گردشگری در مورد ساماندهی ورودی بند دره تعیین تکلیف شود و به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شود.

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی