گردشگری

عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع خدماتی و تیر پارک شرق کشور آغاز شد

عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع رفاهی خدماتی و تیر پارک با حضور استاندار خراسان جنوبی، نماینده مردم شهرستان‌های سربیشه، نهبندان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار سربیشه، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان استان و این شهرستان در حاشیه شمال به جنوب جاده 95 سربیشه آغاز شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، استاندار خراسان جنوبی در این مراسم احداث بزرگترین تیر پارک و مجتمع خدماتی و رفاهی شرق کشور را از کار های ارزشمند، جدید و نو برشمرد و اظهار داشت: از آنجایی که در مسیر کریدور جنوب به شمال قرار داریم، احداث این تیر پارک به عنوان کاری زیربنایی و مهم در حوزه‌های مختلف تأثیرگذار است.
قناعت گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت 6.5 هکتار بازیربنا11هزارمتر مربع در فاز نخست در مدت 24 ماه اجرا می شود و میزان سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده برای اجرای این پروژه بالغ بر 180 میلیارد تومان است که قسمت اعظم آن توسط سازمان همیاری شهرداری‌ها تامین خواهد شد.
محمدرضا لکزایی فرماندار شهرستان سربیشه هم در این مراسم گفت: یکی از ضروری‌ترین نیازهای شهرستان سربیشه بحث تیرپارک بود که خوشبختانه امروز شاهد کلنگ زنی این پروژه هستیم.
لکزایی افزود: شهرستان سربیشه در مسیر کریدور شمال به جنوب در شرق کشور قرار گرفته و مرز رسمی ماهیرود در این شهرستان قرار دارد که روزانه 250 تا 300 کامیون از این جاده به سمت مرز و اتوبوس ها و کامیون های بسیاری به سمت چابهار و مشهد عبور می‌کنند.

مشاهده بیشتر

نمایندگی شهرستان سربیشه

آخرین اخبار و تازه‌ها از حوزه‌های مختلف میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نمایندگی شهرستان سربیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی