گردشگری

تقدیر فرماندار فردوس از دست‌اندرکاران حوزه گردشگری

فرماندار فردوس از برخی تاسیسات گردشگری شهرستان بازدید کرد و ضمن تبریک هفته گردشگری و عرض خداقوت به دست‌اندرکاران این حوزه، با مدیران واحدهای مربوطه دیدار و از نزدیک در جریان روند فعالیت و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، فرماندار و رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان فردوس به‌همراه معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری، بخشدار اسلامیه، رئیس شورای اسلامی شهر باغستان و رییس اداره میراث‌فرهنگی با هدف تقدیر از دست اندرکاران حوزه گردشگری از تاسیسات گردشگری شهرستان فردوس بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، مهدی روشن در بازدید از مجموعه گردشگری – تفریحی آبگرم معدنی فردوس عنوان کرد: مجموعه آبگرم معدنی فردوس به‌عنوان ویترین و پیشانی گردشگری شهرستان فرصت و ظرفیت بی‌‌نظیری در سطح استان و منطقه است که با توجه به اقدامات قابل توجه از طرف دستگاه‌های اجرایی آن طور که باید مورد توجه قرار نگرفته است.
فرماندار فردوس افزود: توسعه گردشگری پایدار با توجه به نیازهای گردشگران، با جذب سرمایه‌گذار و ایجاد امکانات رفاهی شامل احداث هتل و مراکز تفریحی و سرگرمی باید مورد اهمیت و برنامه‌ریزی مجموعه و مدیریت گردشگری قرار بگیرد.
روشن گفت: یکی از راهکارهای جذب مسافر، برخورد مناسب کارکنان با مسافران و گردشگران و افزایش رضایت‌مندی آن‌ها است که می بایست توسط واحدهای گردشگری مورد توجه قرار بگیرد.
او همچنین از تلاش دست‌اندرکاران حوزه گردشگری به‌ویژه مجموعه گردشگری آبگرم هتل سنتی عماد نظام به دلیل شرکت و حضور فعال در نمایشگاه‌های بین‌المللی به منظور معرفی ظرفیت‌های شهرستان نیز تشکر نمود.
فرماندار فردوس افزود: طرح‌های سرمایه‌گذاری و ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در شهرستان در حال اجراست که با اتمام آنها، تحولی در گردشگری فردوس ایجاد می‌شود.

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا