گردشگری

برگزاری اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر 1403 شهرستان زیرکوه

اولین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی فعالیت‌ها در ستاد سفر 1403 به ریاست فرماندار برگزار شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، محمدرضا غیرتی فرماندار زیرکوه با تقدیر و تشکر از تلاش‌هایی که طی سال گذشته در قالب ستاد خدمات سفر انجام شده، ضمن تأکید بر لزوم آمادگی همه دستگاه‌های اجرایی، نظامی، انتظامی و قضایی عضو ستاد برای نکوداشت حلول بهار و حضور مسافران در شهرستان گفت: همه مسئولین و دست‌اندرکاران وظیفه دارند محیط را همچون یک فضای فرح بخش و شاد برای مردم و مسافرین آماده کنند.
فرماندار زیرکوه افزود: بخش عمده‌ای از فعالیت‌ها، طبعا بر عهده شهرداری‌هاست که با زیباسازی و رسیدگی و ساماندهی مبلمان و سیمای کلی شهرها، شرایط را مهیای ورود و استقبالی ایمن از مسافران بهاری کند.
غیرتی همچنین به مصادف بودن بهار طبیعت و ماه نزول قرآن اشاره کرد و گفت: ایام عید مصادف با ماه مبارک رمضان است و باید رعایت شئونات اسلامی در این ایام لحاظ شود.
او هم چنین از دو دغدغه مهم در ایام نوروز نام برد و بیان کرد: در حوزه تهیه اقلام اساسی نباید کاستی باشد و باید تمهیدات و تدابیر لازم از امروز اندیشیده و به کار گرفته شود. درحوزه بهداشت و درمان پیگیری‌ها به شکلی باشد که خلأ و خدای نکرده کمبود و نقصانی در خدمات‌رسانی در ایام پیش‌رو وجود نداشته باشد.
در ادامه جلسه برخی مدعوین و اعضا، به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و مصوباتی با تأیید حاضرین به تصویب رسید که برای اجرا به دستگاه های ذیربط ابلاغ خواهد شد.
هم چنین در این دیدار مسئول میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زیرکوه گزارشی از فعالیت های گذشته در سال 1402 و هم چنین دستورالعمل ستاد سفر 1403 به حاضرین ارائه کرد.

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا