گردشگری

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی خبر داد؛ ۱۳۰ هزار بازدید از جاذبه های گردشگری خراسان جنوبی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی گفت: ۱۳۰ هزار بازدید از جاذبه‌های گردشگری خراسان جنوبی از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ اسفندماه انجام شده است.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، هادی شاه‌وردی پیش از ظهر یکشنبه 21 اسفندماه 1401 در شورای اداری و چهارمین جلسه ستاد سفر خراسان جنوبی اظهار کرد: ۱۳۰ هزار بازدید از جاذبه‌های گردشگری خراسان جنوبی از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ اسفندماه صورت گرفت.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی بیان کرد: همچنین در این بازه زمانی ۲۶ هزار و ۵۲۰ نفر گردشگر در خراسان جنوبی اقامت داشتند.
شاه‌وردی گفت: برای نوروز ۱۴۰۲ تعداد ۱۱ پایگاه امداد خودرو را در محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی مستقر کرده‌ایم.
اوبا اشاره به فعالیت ۱۴ کمیته ذیل ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی گفت: دراین‌بین کمیته‌های حمل‌ونقل، کمیته امداد و نجات و کمیته تنظیم بازار از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی گفت: پیشنهاد ما بر این است که در شهرستان‌های مقصد گردشگری میزان سوخت‌گیری از کارت‌های شخصی برای ماشین‌های پلاک غیربومی و در حقیقت مسافران افزایش پیدا کند.
شاه‌وردی بابیان ۱۰ نقطه حادثه خیر جدید در خراسان جنوبی شناسایی شده است، اظهار کرد: راه‌اندازی کمپ‌ها و سیاه‌چادرها در ورودی شهرها از میزان تصادفات می‌کاهد.
او ضمن تشکر ازحمایت های استاندار گفت: در چهار روز برگزاری نمایشگاه ملی گردشگری حدود ۴۲۰ میلیون فروش صنایع‌دستی و ۹ تفاهم‌نامه داشتیم و دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها کمک خوبی در برگزاری نمایشگاه داشتند.

 

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا