مدیرکل

کسب سه مقام در مسابقات مینی گلف دستگاه های اجرایی توسط میراث‌فرهنگی خراسان جنوبی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی از کسب سه مقام اول، دوم و سوم در مسابقات مینی گلف دستگاه‌های اجرایی توسط کارکنان اداره‌کل خبر داد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، هادی شاه‌وردی گفت: این مسابقات به همت اداره کل ورزش و جوانان استان، به مناسبت هفته دولت و روز کارمند و ویژه کارمندان دستگاه های اجرایی و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی افزود: اداره‌کل استان با 5 ورزشکار در هر دو بخش بانوان و آقایان شرکت کرد که سه مقام اول، دوم و سوم این مسابقات را از آن خود کرد.
شاه‌وردی گفت: در بخش بانوان سمیه محمدی و تکتم بهروش به ترتیب مقام اول و سوم و در بخش آقایان حامد برزگانی مقام دوم را کسب کردند.
شاه‌وردی ضمن تقدیر از کارمندان ورزشکار اداره‌کل بیان کرد:‌ ورزش کردن بهترین راهکار برای داشتن نیروهایی پویا بوده و در ارائه خدمات و افزایش بهره‌وری کارکنان موثر است و ورزش کردن در ادارات موجب بالا رفتن بازدهی کاری کارمندان می‌شود و این موضوع به نوبه خود میزان رضایت‌مندی مردم را افزایش می‌دهد.

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا