مدیرکل

اعزام دو نفر از کارکنان میراث‌فرهنگی ‌به عتبات عالیات برای بازرسی و ارزیابی از مواکب استان خراسان جنوبی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی از اعزام دو نفر از کارکنان میراث‌فرهنگی ‌به عتبات عالیات برای بازرسی و ارزیابی از مواکب استان خراسان جنوبی خبر داد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، هادی شاه‌وردی گفت: علی علیزاده بیرجندی و سعید مکرمی‌فر از کارکنان این اداره کل بر اساس ابلاغیه اداره کل بازرسی استانداری خراسان جنوبی بهمراه ۵نفر دیگر از سایر دستگاه‌های اجرایی استان برای بازرسی و ارزیابی عملکرد مواکب استان خراسان جنوبی مستقر در کاظمین، کربلا و نجف عازم عتبات عالیات شدند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی افزود: نیروها قبل از برپایی مواکب در تاریخ 1 شهریورماه اعزام و تا اربعین 14 شهریورماه در محل استقرار مواکب حضور داشتند و در این ارزیابی بیش از ۵٢ موکب مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفتند.
شاه‌وردی ادامه داد: همچنین بروشورهایی برای راهنمایی زائرین به تعداد ٢ هزار عدد توسط این اداره‌کل چاپ و در مرز مهران توزیع شد و برای همسان سازی امورات بازرسی تعداد ۶ دست جلیقه نیز با آرم بازرسی استانداری چاپ و مورد استفاده قرار گرفت.

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا