مدیرکل

نمایش آثار برگزیده جشنواره ملی عکس میراث ماندگار خراسان جنوبی در موزه‌های کشور

مدیرکل موزه‌های کشور گفت: آثار برگزیده جشنواره ملی عکس میراث ماندگار خراسان جنوبی در موزه‌های کشور به نمایش گذاشته شود.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، هادی میرزایی در بازدید از نمایشگاه دومین جشنواره ملی عکس میراث ماندگار بیان کرد: خراسان جنوبی مهد تمدن و فرهنگ کهن سرزمین ایران است با مردمانی انقلابی، متعهد که حافظ مواریث فرهنگی و تاریخی هستند.
مدیرکل موزه‌های کشور افزود: به نوعی توسعه شاخص‌های انسانی در خراسان جنوبی که بخشی از مهد تمدن کهن ایران بوده توانسته در عصر موجود و معاصر هم اقدامات ارزنده‌ای انجام دهد، اما شرایط و اقلیم نتوانسته آن‌گونه که نیازمندی‌های منطقه و سرزمین‌مان بوده موقعیت‌ها، جاذبه‌ها و جذابیت‌های منطقه را به مردم معرفی کند.
میرزایی گفت: برگزاری جشنواره ملی عکس با این ابعاد و خروجی و برگزاری هوشمندانه نمایشگاه آثار برتر این جشنواره اقدامی ارزنده از سوی همکاران‌مان در روابط‌عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی است که در نوع خود در کشور بی‌نظیر است.
او افزود: اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، با این کار خلاقانه و نوآورانه ضمن به کار گرفتن عکاسان ماهر و خوش ذوق سراسر ایران، در همه ابعاد، زمینه معرفی مطلوب استان‌شان را به خوبی و ماهرانه فراهم کرده‌ است.
میرزایی ادامه داد: امیدوارم این کار خلاقانه و نوآورانه با قدرت بهتر و بیشتر استمرار داشته باشد و الگوی برای تمام کشور شود.
او در پایان گفت: پیشنهاد می‌کنم با برنامه‌ریزی مدون از تمام ظرفیت‌های موزه‌های کشور برای برگزاری این نمایشگاه و معرفی جاذبه‌های استان خراسان جنوبی و از آن مهم‌تر برای معرفی مدل و سبک معرفی هوشمندانه جاذبه‌ها و ظرفیت‌های استان به سایر استان‌ها استفاده شود و در این زمینه همکاری‌های لازم از سمت موزه‌های کشور انجام خواهد شد.

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی