مدیرکل

سازمان‌های مردم‌نهاد، بازوی توانمند اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی هستند

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد، بازوی توانمند اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی هستند.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، هادی شاه‌وردی در نشست با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا رفیعی مسئول سازمان‌های مردم نهاد استان به بررسی مسائل مرتبط با سمن‌های وابسته به اداره‌کل و نحوه تعامل با سایر مجموعه سازمان‌های مردم نهاد استان پرداختند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی ضمن اشاره به نقش سازمان‌های مردم‌نهاد، بیان کرد: انجمن‌های مردم‌نهاد، باعث جلب مشارکت مردم در جهت شناسایی، معرفی و احیای آثار تاریخی و میراث معنوی و فرهنگ‌سازی برای مسئولیت‌پذیری در حوزه میراث‌فرهنگی می‌شوند.
شاه‌وردی تاکید کرد: اداره‌کل به دنبال نقش‌آفرینی بیشتر و حرفه‌ای‌تر تشکل‌ها و سمن‌ها در عرصه‌های سه‌گانه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است تا بتواند از پتانسیل‌های عظیم مردمی در این زمینه بهره‌مند شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی مسئول سازمان‌های مردم نهاد استان نیزدر این دیدار به بررسی سمن‌ها وابسته به حوزه‌های سه گانه اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و تشریح سایر سمن‌های استان پرداخت.
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی از مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خواست: بررسی و مساعدت لازم در خصوص در نظر گرفتن مکانی، برای استقرار سازمان‌های مردم نهاد استان انجام شود.

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا