گردشگری

آمادگی خراسان جنوبی برای استقبال از مسافران و گردشگران

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان جنوبی از آمادگی خراسان جنوبی برای استقبال از مسافران و گردشگران در سه پیک سفر پیش رو خبر داد.
به‌گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، هادی شاه‌وردی با بیان اینکه سه پیک سفر تا اواسط مهرماه خواهیم داشت، گفت: در حال حاضر با سه پیک سفر مواجه هستیم که تعطیلات پایان ماه صفر و تعطیلات نیمه نخست مهرماه را در بر خواهد گرفت، در تعطیلات پایانی ماه صفر مقصد تعداد قابل توجهی از زائرین به سمت شهر مشهد مقدس خواهد بود و استان‌ خراسان جنوبی به عنوان استان معین دربرگیرنده پراکندگی سفرهای این ایام قرار خواهند بود.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان جنوبی افزود: جلسه ستاد سفر استان به منظور اتخاذ تمهیدات لازم برای ایام آخر ماه صفر و شهادت امام رضا (ع) برای همکاری و پذیرایی از مسافرین، زائرین و هماهنگی در صورت لزوم برای پشتیبانی از ستاد خدمات سفر استان خراسان برگزار شد.
شاه‌وردی ادامه داد: برای مدیریت خروج زائرین ستادهای اجرایی خدمات سفر استان‌ با اتخاذ تدابیر لازم 7 موکب در ایام پایان ماه صفر به منظور میزبانی پیش بینی شده است.
او با تاکید بر اینکه فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر استان‌ با پایان ماه صفر به اتمام نخواهد رسید، افزود: با توجه به اینکه پیش‌بینی می‌شود بیشترین حجم خروج از استان خراسان رضوی روز جمعه خواهد بود، به همین منظور در مسیر بازگشت فعالیت دستگاه‌ها و خدمات‌رسانی به زائران نیز تداوم خواهد داشت.
شاه‌وردی با اشاره به اینکه همواره از دیرباز با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی با پیک سفرهای تابستانی روبه رو بوده‌ایم تاکید کرد: باید تمهیدات لازم در این زمینه اتخاذ شود.

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا