گردشگری

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با فرماندار سرایان دیدار کرد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی با فرماندار سرایان دیدار کرد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، هادی شاه‌وردی در این دیدار با بیان اینکه سرایان به لحاظ موقعیت جغرافیایی و منطقه‌ای از ظرفیت‌های بسیار خوبی مخصوصا در حوزه گردشگری برخوردار است گفت: تاکنون به درستی از این ظرفیت‌ها در جهت تقویت اقتصاد و ایجاد شغل پایدار استفاده شده است.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی اظهار کرد: توسعه و ایجاد بوم‌گردی‌های جدید در منطقه و تنوع در نوع خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران می‌تواند باعث ماندگاری و افزایش مسافران و گردشگران در این شهر شود.
سید یاسر رضوی حیدری فرماندار سرایان ضمن تشکر از سفر دکتر شاه‌وردی گفت: مجموعه اداری شهرستان این آمادگی را دارد تا در جهت حمایت و توسعه صنعت گردشگری و بهره‌گیری از ارزش افزوده این حوزه، تمهیدات لازم را برای تسهیل امور اداری سرمایه‌گذاران فراهم کند.
فرماندار سرایان افزود: شهرستان سرایان به لحاظ موقعیت جغرافیایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، لذا باید با همت و تلاش مضاعف، گردشگری شهر که می‌تواند باعث رشد اقتصاد و تولید شغل پایدار برای مردم باشد را توسعه بخشیم.
زینبی رئیس شورای اسلامی شهر سرایان گفت: در خصوص ساماندهی منطقه گردشگری زابری نیازمند وفاق و همدلی بین مسئولین شهری و استانی هستیم، آمادگی داریم با مشارکت میراث‌فرهنگی زیرساخت‌های مورد‌نیاز گردشگران را در این منطقه فراهم آوریم.

مشاهده بیشتر

نمایندگی شهرستان سرایان

آخرین اخبار و تازه‌ها از حوزه‌های مختلف میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نمایندگی شهرستان سرایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی