گردشگری

دیپلماسی گردشگری در خراسان‌جنوبی ایجاد می‌شود

رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی با اشاره به ایجاد دیپلماسی گردشگری در استان گفت: انعقاد تفاهم‌نامه بین آژانس گردشگری استان با دیگر کشورها در راستای جذب سرمایه‌گذار و تبادل گردشگر و راهنمایی تولیدکنندگان صنایع‌دستی برای رسیدن به استانداردهای بین‌المللی از برنامه‌های مدنظر وزارت امورخارجه در همکاری با میراث فرهنگی است.
به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، افسانه ابراهیمی، رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی، در بازدید از پاویون استان در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اظهارداشت: استفاده از نعمت‌های خدادادی در راستای افزایش توان صنعتگران و توسعه اقتصادی کشور حائز اهمیت است.
وی کمک در حوزه جذب سرمایه‌گذار را یکی از اقدامات وزارت امور خارجه دانست و افزود: این توانایی را داریم که ظرفیت استان‌ها را به فعالین حوزه‌های مختلف کشورهای خارجی معرفی کنیم.
رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی با اشاره به ایجاد دیپلماسی گردشگری در استان ادامه داد: انعقاد تفاهم‌نامه بین آژانس گردشگری استان با دیگر کشورها در راستای جذب سرمایه‌گذار و تبادل گردشگر و راهنمایی تولیدکنندگان صنایع‌دستی برای رسیدن به استانداردهای بین‌المللی از برنامه‌های مدنظر وزارت امورخارجه در همکاری با میراث فرهنگی است.

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا