گردشگری

رضایت استاندار خراسان جنوبی از ستاد اجرایی خدمات سفر استان

استاندار خراسان جنوبی گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد اجرایی خدمات نوروزی به نحو احسن و شایسته پای کار هستند و به مسافران نوروزی خدمت‌رسانی می‌کنند.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی؛ جواد قناعت عصر روز پنج‌شنبه ۹ فروردین در حاشیه بازدید از پایگاه امداد و نجات هلال احمر در شهر خضری دشت بیاض ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، از همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه مجموعه‌هایی که در خط مقدم خدمات‌دهی به مسافران نوروزی هستند تقدیر کرد و افزود: همین روند خدمت‌‌رسانی به مسافران نوروزی را در موج دوم سفرها که در پیش است، ادامه خواهیم داد و امیدواریم بتوانیم میزبانی خوب و شایسته‌ای از هموطنان داشته باشیم.
استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: امروز فرصتی شد که با سفر به قاینات بازدیدی از ایستگاه‌های نوروزی انجام دهیم و از نزدیک نحوه خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی و گردشگران را بررسی و رصد کنیم.
او افزود: از ابتدای طرح نوروزی تا هشتم فروردین‌ماه بیش از ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تردد در جاده‌های مواصلاتی استان داشتیم که نشان می‌دهد خراسان جنوبی با توجه به موقعیت جغرافیای خاصی که دارد محل عبور و اسکان موقت مسافران نوروزی است.
قناعت گفت: این آمار نشان می‌دهد ما در حوزه خدمات‌‌دهی به مسافران نوروزی در استان باید برنامه‌‌ریزی خاص و ویژه‌ای را در دستور کار قرار دهیم.
استاندار خراسان جنوبی بیان کرد:جلسات ستاد اجرایی خدمات سفر استان و شهرستان‌ها از جمله قاین به صورت مرتب برگزار می‌شود و کمیته‌های دوازده‌گانه آن فعال است.
او از کاهش تصادفات فوتی و جرحی در طرح نوروزی ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: خراسان جنوبی در کاهش تصادفات جرحی رتبه اول و در کاهش تصادفات فوتی رتبه سوم کشور را کسب کرد.

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا