گردشگری

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی از فعالیت‌های ستاد سفر شهرستان طبس

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی به همراه مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس، معاونین فرمانداری ویژه طبس، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها از فعالیت‌های و برنامه‌های ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان طبس بازدید کردند.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، زیارت آستان مبارک حسین بن موسی الکاظم (ع)، بازدید از ظرفیت‌های اسکان و امکانات آستان مبارک، بازدید از هتل‌ها و مراکز گردشگری، بازدید از باغ گلشن و سایر کمپ‌های اسکان موقت و … از برنامه‌های این بازدید بود.
رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس گزارشی از اقدامات و برنامه‌های ستاد سفر شهرستان ارائه داد و گفت: کلیه دستگاه‌های اجرایی با آمادگی کامل به استقبال عید نوروز رفته‌اند و مردم خونگرم و مهمان‌نواز شهرستان طبس آماده میزبانی از زائران، گردشگران و مسافران نوروزی هستند.
عباس‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز طبس را قطب گردشگری استان معرفی کرد و ظرفیت‌های این شهرستان را بی‌نظیر و کم‌نظیر دانست که نیاز به توجه بیشتر دارد.
عباس‌زاده گفت: طبس در ایام عید نوروز میزبان خیل عظیم گردشگران و مسافران نوروزی است و مردم فهیم شهرستان طبس به‌خوبی از گردشگران و مسافران میزبانی می‌کنند.

مشاهده بیشتر

اداره شهرستان طبس

آخرین اخبار و تازه‌ها از حوزه‌های مختلف میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اداره شهرستان طبس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا