گردشگری

5 ایستگاه اصلی در ایام نوروز، مشغول خدمات‌رسانی به مسافران شهرستان قاین خواهند بود

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قاین گفت: 5 ایستگاه اصلی در ایام نوروز، مشغول خدمات‌رسانی به مسافران شهرستان قاین خواهند بود.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، حمید عباس‌زاده بیان کرد: در این ایستگاه‌ها که در شهرهای قاین، خضری دشت بیاض، آرین شهر، نیمبلوک و اسفدن راه‌اندازی شده‌اند، امکاناتی مانند اسکان در چادر، راهنمایی مسافران و زائران، ارائه بروشور معرفی شهرستان و نقشه معابر، بازارچه موقت عرضه صنایع‌دستی و سوغات، پذیرایی با چای و محصولات محلی، نصب بنرهای راهنما به سمت ایستگاه و… آماده شده و مشغول خدمات‌رسانی هستند.
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد سفر شهرستان گفت: هم‌چنین استقرار واحد اورژانس، پایگاه موقت هلال‌احمر، سیاه‌چادر عشایری، امداد خودرو و تدبیر استقرار جرثقیل توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط از دیگر امکانات مهیا شده در ایستگاه‌ها به مناسبت شروع سفرهای نوروزی است.
عباس‌زاده هم‌چنین افزود: خوشبختانه با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده و همکاری عالی بین دستگاه‌های عضو ستاد، امسال شاهد رشد کیفی و کمی خدمات ارائه‌شده به مراجعان هستیم که امید آن داریم رضایت خاطر زائران بارگاه ثامن‌الحجج(ع) و موجبات سفرهایی ایمن، شاد و آرام فراهم شده باشد.

مشاهده بیشتر

اداره شهرستان قاینات

آخرین اخبار و تازه‌ها از حوزه‌های مختلف میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اداره شهرستان قاینات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا