گردشگری

بررسی موانع و مشکلات ستاد دائمی خدمات سفر شهرستان سرایان

جلسه بررسی موانع و مشکلات ستاد دائمی خدمات سفر شهرستان سرایان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور تعدادی از مسئولان دستگاه‌های عضو ستاد و مسئولین کمیته‌های اجرایی مرتبط در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، سید یاسر رضوی حیدری فرماندار شهرستان سرایان ضمن تشکر از زحمات ویژه مسئولین کمیته‌های عضو ستاد اظهار داشت: مسئولین کمیته‌های عضو ستاد با دقت و درایت بیشتر نسبت به موضوع سفر برای پیشگیری از بروز حوادث در این ایام تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.
فرماندار شهرستان سرایان افزود: با توجه به ایام تابستان و شروع سفرهای مردم، بازرسان اصناف باید پایش بیشتری از وضعیت کالاهای اساسی در سطح شهرستان داشته باشند و از بروز مشکلاتی منجمله کمبود کالاهای اساسی، افزایش قیمت کالا و گران‌فروشی در سطح شهرستان جلوگیری شود.
حامد خزاعی معاون عمرانی فرمانداری سرایان گفت: آسیب‌شناسی و بررسی موانع و مشکلات ستاد خدمات سفر باید در دستور کار اعضای ستاد قرار گیرد تا بتوان از تجربیات حاصله برای ارتقای شاخص‌های خدمت‌رسانی در سال آتی استفاده کنیم.
معاون عمرانی فرمانداری سرایان عنوان داشت: تمام دستگاه اجرایی و کمیته‌های عضو ستاد مدیریت سفر با تمام توان نسبت به سفرهای نوروزی و همچنین شروع فصل تابستان نسبت به رفع موانع و مشکلات می‌بایست اقدام کنند.
تقی عیدی مسئول میراث‌فرهنگی, گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سرایان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ایام نوروز اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم در ایام نوروز قطعاً کم‌وکاستی‌هایی وجود داشته است که می‌طلبد اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان نقاط قوت و ضعف دستگاه مربوطه در بحث خدمت‌رسانی به میهمانان را احصا کنند و نسبت به تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف دستگاه ذی‌ربط اقدام شود.
در ادامه مسئولین کمیته‌های عضو ستاد ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته و اشاره به مشکلات حوزه تخصصی کمیته‌ها اظهارنظر داشته‌اند

مشاهده بیشتر

روابط عمومی

آخرین اخبار و تازه‌های مختلف اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا